Cuma , Ağustos 14 2020

Hangi Bebek Bezi Daha İyi

Şimdi bu konuda net bir şey söylemek isterim acank benim bilimsel bir araştırma yapmadığım için önerilerim sadece bir kullanıcı yorumudur. Bu konuda anlaştığımıza göre gelelim bebek bezi olayına. İlk oğlum doğduğunda önce bir kaç marka denedik.Tamamında kızarıklık ve pişme oldu.Sonrasında prima marka bebek bezinin premium care serisini deneme fırsatımız oldu.

Tam 4 yıl premium care kullandık ve bir gün dahi 4 yıl boyunca sorun yaşamadık. Yeni doğan bebek bezinden 5 numaraya kadar kullandık.Aslında 4 numaraya kadar çok aktif kullandık 5 numara ise uzun yollarda lazım olur amacı ile kullanıldı. Yoksa ilk 4 numara en çok kullandığımız seridir.

Hangi bebek bezi daha iyi ?

Sonrasında kızım doğdu. Yine bir deneme yapyık ve molfix bebek bezine geçiş yaptık. İLk hafta sorun yoktu hem fiyatıda uygundu devam edelim dedik. Lakin ilk haftanın sonrasında çok aşırı derecede kızarıklıklar meydana geldi. Koku dışarı salınıyordu. İdrar çok belli oluyor ve bazen taşıyordu yatağına.

Oğlumda yaptığımız gibi yine prima premium care yeni doğan ile başladık ve şuan 3 numaradayız. Yine geçiş yaptığımız günden bu güne kadar hiç sorun olmadan devam ediyoruz.Şimdi külot beze geçeceğiz ay sonu. Daha hızlı ve daha basit olduğu için.

Bir baba olarak önerim 20-30 lira fazla verin bebeğinizin sağlığı ile oynamayın.Kesinlikle Prima premium care öneriyorum. Ayrıca parasına filan bakıp pahalıymış diyenler olacaktır. Lütfen biraz interneti araştırın. Baya sitede indirimler oluyor.Normal fiyatının 30-50 lira aşağısına alma imkanınız olacaktır. İndirimleri kesinlikle takip edin.

N11 üzerinden sipariş geçiyoruz biz 2 senedir.Hep indirim aldım.Genelde tek paket değil 2 paket alıyorum indirimden gerçek anlamda yararlanmak için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir