Cuma , Ağustos 14 2020

En iyi bebek şampuanı hangisi

Yine bu yazımızda bir baba olarak düşüncelerimi paylaşacağımı belirtmek isterim. Diğer sitelerdeki gibi bebek sahibi olmadan tecrübe edinmeden yazılan makaleler ile lütfen karıştırmayın. Bir babanın ve annenin tecrübesi ile İnternetten araştırma yapan kişinin yazdığı bir olmaz.

O yüzden sizin düşünce ve hislerinize en yakın olan makale bu olacaktır emin olun. İki evladımız var ve şuan ikisinde de aynı marka şampuan kullanıyoruz. Ben çok sık yapılan bir hatayı baştan belirtip uyarayım sonra makaleye geçeriz. Normal bir yetişkine ait şampuan ile çocuklarınızı banyo yaptırmayın. O yetişkinlere yönelik olan şampuanlar içindeki kepeğe karşı önleyiciler çocuğunuzun saçlarına ve saç diplerine zarar verir.

En iyi bebek şampuanı hangisi

Bir çok bebek şampuan markası var. Hatta bir kaçı iyi reklam veriyor ve sürekli göz önünde. Şunu unutmayın şampuanın fiyatı değil içindekiler önemli. Çünkü geleceğimizi onunla banyo yaptıracağız.

Buradaki sizinle paylaşacağım markaların tamamı malesef yurtdışı üretim yanı farklı ülkelerin malları.Ancak bu kaliteyi malesef değiştirmiyor. Biz şuan kullandığımız markayı ileteyim size : Sebamed. İki bebeğimizdede hiç şaşmadan Sebamed kullanıyoruz. Ancak liste kabarık.Bir çok kaliteli marka var onlarda şöyle listeleniyor:

  1. Minoris Baby
  2. Mustela Bebek Şampuanı
  3. Burts Bees Bebek Şampuanı
  4. Siveno Bebek Şampuanı
  5. Sebamed Bebek Şampuanı
  6. Uni Baby Bebek Şampuanı
  7. Dalin Bebek Şampuanı
  8. Chicco Bebek Şampuanı
  9. Nivea Bebek Şampuanı

Liste bu şekilde.Sıralama bana göre olan bir sıralama.Buradan seçim yapabilirsiniz.Ayrıca alt kısımda sizlere fiyatlarını vermek istiyorum.Lütfen sağlık konusunda ucuza kaçmayın.

Bebek Şampuanı Fiyatları 2020

Minoris Baby (400 ml)
54.90 TL
Mustela Bebek Şampuanı (500 ml)
59.90 TL
Burt’s Bees Bebek Şampuanı (235 ml)
125 TL
Siveno Organik Bebek Şampuanı (250 ml)
49.90 TL
Sebamed Bebek Şampuanı (500 ml)
59.90 TL
Uni Baby (500 ml)
13 TL
Dalin Klasik (1000 ml)
15 TL
Chicco Bebek Şampuanı (750 ml)
54 TL
Nivea Bebek Şampuanı (750 ml)
29 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir