Salı , Haziran 2 2020

En iyi ateş ölçer markası hangisi

Öncelikle bu yazıyı bir bebek sahibi olarak yazdığımı bilmenizi isterim. Keyfi yazılmış bir makale değildir asla. Eğer sizinde evinizde çocuklarınız yada kronik hastalığı olan bir yakınınız var ise ateş ölçer en iyi dostunuz olacaktır. Çünkü ateş ölçer sizi net şekilde hastalığın gidişatı hakkında bilgilendirir yol gösterir.

Evinize yada çantanıza alacağınız ateş ölçer ile neleri başaracağınızı burada listelemek istemiyorum.Eminim bunların neler olduğunu siz hayal edebiliyorsunuz. Ben işin kullanışlığı açısından bakmak ve size iletmek istiyorum.

En iyi ateş ölçer markası hangisi

Bir çok ateş ölçer denedik. Eşimin istediği markayı da kullandık, doktorun önerdiği markayı da hatta eczanede indirime girmiş abi bunu al çok kaliteli denilen markayı da. Ancak hepsinde bir sorun çıktı.

Kiminde mesafe sorunu oluyordu.Kiminde çabuk pili bitiyordu.Bir gün büyük oğlan hastalandı ve acile girmek zorunda kaldık. Doktor kendi ateş ölçeri ile oğlumun ateşini ölçtü. Sordum kaç çıktı dedim 36,9 demişti.Hemen yanımda olan ateş ölçeri denedim ve şok oldum. Çünkü ben evde ateş ölçer ile kontrol edip acile gelmiştim. Ölçüm sonrası oğlumun ateşi 37,9 çıktı. Yani bizim cihaz fazla gösteriyordu.

Doktorun kullandığı markayı sordum ve gidip hemen o markanın en son versiyonunu aldım.Aldığım ürünün adı: Omron MC-720 idi. Şuan 2 yıldır kullanıyoruz ve hiç bir sorun çıkmadı. Bu tür cihazların arada bir ayarlarının yapılması gerek. Tanıdığım bir teknisyen olduğu için ayarını yaptırmıştım. Sizde eczane veya servisine ayarını yaptırabilirsiniz.

Lütfen sağlık ihmal edilecek bir şey değil. Her zaman sağlık konusunda kaliteden şaşmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir