Pazartesi , Temmuz 13 2020

Ankara Şengül Hamamı

Ankarada yer alan ve faliyetine devam eden Şengül Hamamı oldukça ünlüdür. Bir çok ünlü ismin müşterisi olduğu hamam hakkında gerekli bilgiler aşağıda verilmiştir.

Ankara Şengül Hamamı nerede nasıl gidilir ?

Yol tarifi için Tıklayın

Ankara Şengül Hamamı Müşteri Yorumları

Şengül Hamamı

Yazar: ilknur gürçiner

Tarihî yapı, kese ve köpük masajı, içinde bulunduğunuz bütün o atmosfer sizi alıp götürüyor ve zamanda yolculuk yapıyorsunuz! İşletme konusunda ise kaliteli olmayı, o tarihî dokunun hissettirdiklerine paralel davranmayı hedeflemeliler zira gelin hamamı teması için belli saat aralığında parası ödenerek kapatılmasına rağmen başka konukları da kabul etmeğe çalıştılar, hiç etik değildi. Kaldı ki önceden defalarca ilgilileri arayıp, yurt dışından gelen misafiri ile hamama girmek isteyen genç hanıma da ayrıca üzüldüm. Keşke sahip olduğumuz bunca guzelliklerimizin değerinin farkına varabilsek ülkece!

 

Yazar: Ebru Kucukduveyki

Bazen cok keyifli, bazen sıradan buluyorum. Tellaklar her daim iyi ve nazik. Ancak keseyi yapan kişiye göre değişiyor hazzım ve ben her seferinde isim unutuyorum. Fiyatlar uygun, giris 35 lira,, kese ve köpük 20.

 

Yazar: Tuğba Dursun

Hamam gayet başarılı ve güzel, arkadaşımın gelin hamamını yaptık geçen hafta burada. Birkaç nokta dışında pek sıkıntısı yok. Kese-kahve masajı ve köpük için 75 TL verdim kendi kesemi götürdüğüm için. Eğer keseyi oradan kullanırsanız 8 TL daha alıyorlar. Kese yapan teyzeler deneyimli, hiç canınızı acıtmadan yapıyorlar her şeyi. Yalnız eşyalarınızı koyduğunuz odanın anahtarı yok, sadece telefon ve cüzdanınızı kilitli kasaya koyabiliyorsunuz. Buhar odasında nane kokusu neredeyse hiç yok. Saunada ise çam kokusu yok maalesef. Tuvalet sadece hamam kısmında var ve tuvalet kağıdı koymamışlar. Bulunduğu yer biraz sakat, o yüzden araba ya da taksi ile gitmenizi tavsiye ederim. Biz 5 kişi gittik sabah cumartesi 10.30 gibi, bize ayrı bir yer vermeleri güzel oldu. Geç saatte kalabalık oluyor dediler ama biz sorun yaşamadık. Hamam tarihi olduğu için tavanı çok güzel 😊

 

Yazar: Burak Kara

Alan Musk abimiz bile gelip keyif yapmıştır bu tarihi yerimizde…ünlü kim geldi diye sorarsanız kesecilere alacağınız cevap net ve kesindir…El Must geldi abi…elektriği mi neyi bulmuş ya….Haaa…O mu diyin😁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir